Możliwość komentowania Znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia neurologicznego została wyłączona

Choroby neurologiczne u dzieci: Diagnoza, leczenie i zarządzanie

propagowanie jest przynoszącą efekty odmianą namówienia nabywcy do zainteresowania towarem, usługą albo logotypem. rozgłaszanie i zachęcanie do zwrócenia uwagi na dany wyrób to reklama. Jest ona ukierunkowana jedynie na transakcje określonej jednostki – wypróbuj ANCHOR. Oznacza to, że wytwarzając, a później wyświetlając krótki film reklamowy, można sobie pozwolić chwalić, zachęcać oraz pokazywać produkt własnej marki, nie porównując z takim samym wyrobem obcego wykonawcy. Taka forma prezentacji jest zakazana. Nie wolno pokazywać marki rywalizującej w swojej reklamówce, bez uwagi na to, czy mamy zamiar tylko o niej nadmienić, czy także, co jest niedopuszczalne zniesławić konkurującą na płaszczyźnie rynkowej firmę lub ewentualnie jej wyrób. wolno natomiast użyć stwierdzenia o nie zrównaniu własnego tworu porównaniu do innych, bez przytoczenia praktycznych rywali. Łatwiej to tłumacząc,można o własnym wyrobie twierdzić lub wypisywać, iż jest on bezkonkurencyjny w branży, że jest numerem jeden, że tylko ten towar sprosta wymaganiom klienta. nie wolno tutaj odchodzić odprawdziwości, ale właśnie owa forma jest dozwolona.

1. Wypróbuj za darmo

2. Strona główna